Letní třicítky a děti zničené vedrem v autě

14.07.2016

Zná to každý, teploty přesáhnou třicítku a interiér auta se rozžhaví, že není ani možné držet volant. Cestovat v těchto vedrech je o zdraví a to především u dětí. Ale jak to vyřešit?

Většina aut je dnes vybavena klimatizací, ale s ní musíte být opatrní. Stačí jí mít špatně nastavenou a máte zaděláno na pořádné nachlazení. Otevřená okénka také nejsou to pravé. Důležité je snížit přehřívání vnitřku auta při stání a během jízdy.

Doporučujeme nechat polepit okna ochrannou protisluneční autofólií. Dnes existuje nepřeberné množství různých typů a značek fólií, dělají se od úplně čirých až po ty neprůhledné. Zajímavé je, že tmavost fólie neurčuje kolik záření zachytí, důležitá je její účinnost, ty kvalitní zvládnou zachytit až 90% infračerveného záření, respektive tepla.

Poznat kvalitní fólii od té nekvalitní je jednoduché. Nechte si předvést její účinnost pomocí infralampy. Stačí dát za sklo ruku, u kvalitní fólie neucítíte téměř žádné teplo, zato u nekvalitní budete mít ruku jak u ohně.

Toto potvrzuje i Aleš Urban, majitel nymburského Studia Aleš. „S lepením fólií máme dlouholeté zkušenosti a víme, že ukázaná platí nejvíce“. Velmi rádi tak každému klientovi poskytneme informace a s infralampou demonstrujeme různé kvality autofólií“. Na otázku jaké fólie by doporučil, odpověděl: „Jedině nejvyšší řadu od firmy Bruxsafol, které mají ověřenou nejvyšší účinnost a proto jsou po celém světě několik desítek let vyhledávaným řešením na které se mohou zákazníci vždy spolehnout a klienti jsou s nimi maximálně spokojeni.“ Stejnou zkušenost má i Martin Horák z Poděbrad, který si tuto fólii nechal, právě ve Studiu Aleš, nalepit před dvěma lety a s účinností aplikovaných fólii je naprosto nadšený. Dříve měl na autě jinou fólii, ta byla jen tmavá, ale teplo propustila snad všechno, navíc po čase začala fialovět a nevypadala dobře. Nyní má na autě fólii Bruxsafol a na cestách pohodu.

S kvalitní fólií se vám nebude přehřívat vnitřek auta a letní výlety se tak pro vás stanout komfortnější. Zapnutí klimatizace se sice nevyhnete, ale bude moct zůstat na minimum.

Pokud o pořízení fólie uvažujete, napište nebo rovnou zavolejte přímo Aleši Urbanovi, rád vám poradí a pomůže.


Aleš Urban
Tel. : 777 302 011
Email: grafika@studio-ales.cz

Věrnostní program

03.09.2015

 

Jste tu poprvé?

Díky naší věrnostní kartě můžete ušetřit až 30% a to nejen u nás, platí ve 2121 obchodech. Platí jak v klasických, tak v internetových obchodech jako je například Mall.cz, Parfums.cz nebo Zoot.cz. Pro získání karty stačí jednoduchá registrace dole na stránce. Kartu máte od nás jako dárek a je navždy zdarma. 
 
 Registrace je pro každého zdarma 
 
 Registrací získáte: 
  • 3% z každého nákupu u nás zpět na Váš bankovní účet
  • Za každý nákup dostáváte body (SP - Shopping Points) - Tyto body můžete vyměnit za zajímavé slevy u nás i ve spoustě dalších obchodů
  • Přístup k tajným akcím, které jsou pouze pro členy - slevy až 30%
 
Body i peníze zpět dostanete nejen u nás, ale i v obchodech po celé ČR, je jich 2121. 
 
 
Jak se stát členem? 
1. Vyplňte registrační formulář dole na stránce
2. Čekejte na registrační email
3. Čekejte dopis s kartou ve schránce
 
 
 

 

* Vyplněním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Reklamní polep auta Opel Kadett - CITO Praha

29.06.2015

Další ukázka naší práce.

 

Tentokrát originální polep závodního speciálu Opel Kadett pro firmu CITO Praha. Doufáme, že tento dravý polep oplu napomůže k vítězství!

 

Design reklamní celopolep Expreskufr

25.03.2015

Tak co říkáte na tenhle kousek?

Na zakázku vytvořený design reklamní celopolep pro společnost www.expreskufr.cz Použitý materiál Arlon Blue metallic matt, Arlon white pearl a reflexní loga z materiálu Maclite 5700. Auto vypadá stylově a zároveň působí jako skvělá poutavá reklama na nabízenou službu, tedy zapůjčení kufrů na dovolenou.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Všechny aktuality

Kontakt

Telefon/Fax

325 512 156

E-mail

grafika@studio-ales.cz

   

Copyright 2010 Studio Aleš - Aleš Urban

www & SEO - Jimsoft s.r.o. , webdesign - mojegrafickestudio.cz

tel./fax: 325 512 156

e-mail: ales@studio-ales.cz

Facebook